KONST / Litografier / Färglitografi 6481218
nr 648 1218
Färglitografi
Signerad. 56/100, 51x32
Utrop:
100 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 19 juli 2010
kl 17:47:46
1.400 kr
400 kr
550 kr
700 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.500 kr